Ševci pomáhají - Připoj se i Ty!

Ševci, dnes to bude delší čtení, ale pokud chcete udělat dobrý skutek, tak čtěte.

Sbírka pro trojčátka.

My, fanoušci hokejového a fotbalového Zlína, jsme se rozhodli, že bychom rádi podpořili rodinu, jejíž osud nás oslovil a i velmi zasáhl. Ti, kteří jste se zúčastnili Benefičního fotbalového utkání na Baťově 25. 12. 2019 pořádaného odchovancem Zlína Jakubem Jugasem, tento příběh již znáte a těm ostatním bychom ho rádi povyprávěli. Jelikož nyní nám současná doba plná omezení nedovoluje uspořádat jakoukoliv sportovní benefiční akci, rádi bychom pomohli alespoň virtuálně a vybrali peníze tam, kde se domníváme, že jsou nejvíce potřeba.

Příběh holčiček očima maminky Hany Hráčkové. V únoru 2017 se nám předčasně narodila trojčátka – holčičky Viktorka, Amálka a Žofinka. Holčičky se narodily nečekaně v pátém měsíci těhotenství a přinesly si na svět řadu vážných zdravotních obtíží. Po narození byly díky zdravotním komplikacím rozvezeny do různých neonatologických center na Moravě. Prošly si řadou operací a trvalo 8,5 měsíce, než jsme byli všichni pohromadě doma. Od té doby stále bojujeme. Holčičky budou mít v únoru 4 roky. Bohužel ani jedna nechodí. Jedna leze, dvě se zatím plazí, ale my neztrácíme naději. Každý den pravidelně cvičíme. Kdyby nebyla „doba covidová“, tak bychom pravidelně jezdili na rehabilitace a také by k nám domů pravidelně jezdila soukromá fyzioterapeutka. Bohužel doba, je jaká je, a veškerá rehabilitace je tak na mamince. Moc nám pomáhají neurorehabilitace. Protože je potřebujeme všechny tři, jeden 14 denní pobyt nás vyjde na 200–250 tis., takže je velmi obtížné tolik penízků sehnat. Každý takový pobyt nás neuvěřitelně posune a dává nám naději, že se na ty naše nožky jednou postavíme. Děkujeme, že nám pomáháte plnit naše sny.

Prosíme tedy všechny malé i velké Ševce, kteří mají srdce na správném místě, o dobrovolný příspěvek na transparentní účet 2101464081/2010 (https://tinyurl.com/sevcipomahaji). Do poznámky uveďte heslo „Sbírka pro trojčátka“.

Veškerý výtěžek této akce bude předán rodině těsně před Štědrým dnem. Děkujeme Vám. Sdílejte a podporujte!

Ultras Zlín a Žlutomodří