VYJÁDŘENÍ ŽLUTOMODŘÍ Z.S. K AKTUÁLNÍ SITUACI A VÝBĚRU GENERÁLNÍHO MANAŽERA KLUBU!!!

Vážení fanoušci zlínského hokeje,

Po delší odmlce nadešel čas se znovu připomenout!

Z role diváka jsme v mediích sledovali aktuální změny a posily, které míří do našeho klubu a honosná slova o postupové sezóně 22/23. Což v nás probouzí špetku optimismu. Avšak je potřeba si připomenout, jak jsme podobná prohlášení slyšeli před minulou sezónou, po které následoval sestup. Absolutně odmítáme argument, že sestup je zapříčiněn jednou nepodařenou sezónou, jednalo se o systematický odchod z Extraligy, jelikož i předcházející sezóny dopadly zcela pod očekávání.

Je pro nás zarážející, že současné vedení se snaží nechat všechno vyšumět do ztracena, tisíce naštvaných fanoušků jsou jim u prd.. absolutně si nás neváží, už se tím ani netají protože, nemají absolutně žádnou snahu s námi komunikovat.

Jen pro připomenutí několik málo faktu vedení z nedávné minulosti:

  • Vedení se veřejně nevyjádřilo k sestupu, odmítali rozhovory do medií
  • Nikdo z vedení se neomluvil fanoušků za sestup
  • Nevyjádřili se k Petici za očistu zlínského hokeje, která měla přes 1,5tis podpisů

Aktuálně probíhá výběrové řízení na pozici našeho nového GM a je potřeba znovu nahlas říci že:

  • Nebudeme klub podporovat, pokud bude někdo ze současného vedení pokračovat v řízení hokejového klubu
  • Chceme, aby nový GM převzal zodpovědnost a práci vykonával na plný úvazek a sám si sestavil tým svých spolupracovníků, kteří se mu budou zodpovídat.

Dále deklarujeme novému GM, který bude splňovat naše podmínky, maximální možnou spolupráci a naši pomocnou ruku a podporu v budování silného prestižního klubu, jenž bude mít znovu za cíl postoupit a následně se umisťovat na nejvyšších příčkách extraligy! Klub může být jen tak silný, jak věrné, jednotné a početné fanoušky má za sebou!

Žlutomodří z.s.