PROČ NEJDU NA VSETÍN?

Znáte mě. Všichni, kteří chodíte na hokej. Říkají mi Řezňa. Nebo taky Legenda. Nebo Packa. Kdo mě na hokeji neviděl, určitě mě tam slyšel. Mlátím do bubnu. Do toho uřvaného, placatého. Baví mě to. Vždycky mě to bavilo. Už 28 sezón poctivě mlátím. Nikdo nemůže říct, že to nějak odbývám. A pokud jsem někdy doma na hokeji chyběl, nebylo to z vlastní libovůle, že by se mi třeba nechtělo. Bubnování beru jako závazek. Závazek vůči hráčům, kterým fandím. Závazek vůči zlínskému hokejovému klubu tak jak je, bez jeho oficialit. Ani v těch nejhorších chvílích, když jsme třeba předloni spadli do nižší ligy, nikdy jsem si nedovedl představit, že bych prostě jen tak naschvál nedošel na hokej. Třeba jen proto, že se nedaří. Nebo protože chlapi hrají bez zájmu. Vždycky jsem přišel a bubnoval, i když jsme prohrávali. Vždycky jsem zůstal v kotli až do konce a spolkl další hořkou porážku, zatímco ti největší „srdcaři“ odcházeli ze stadionu už v 58. minutě po gólu do prázdné.

A teď tu máme bojkot fandění. Aby bylo jasno, tento bojkot naprosto podporuji. A není to pro mne vůbec jednoduché. Stále stojím za našimi hokejisty a fandím jim. Vždycky budu. A ještě jednou, pro všechny, co to tu čtou: bojkot není primárně namířen proti hráčům. A vůbec to není o tom, že my bojkotující „nejsme ti praví srdcaři, kteří přestanou fandit, jakmile se přestane dařit“, jak se Vám snaží kdekdo z oficiálních či neoficiálních míst namluvit. Někomu zjevně záleží na tom, aby navodil ten dojem. To bychom se na to přece vykašlali už dříve! Kolikrát za posledních deset let se takto už „přestalo dařit“? Téměř každou sezónu! A byly bubny? Byly! Fandilo se? Fandilo! Takže ono to asi bude o něčem jiném, že. Za sebe mohu říct, že jsem si to vytrpěl až doteď a stále chodil fandit na každý zápas, stejně jako drtivá většina všech nyní bojkotujících.

Bojkot se snaží přimět vedení zlínského hokeje k nepopulárním, za mě však k velmi nutným krokům. Ty byly ostatně předneseny na schůzi fanoušků s vedením. Nyní je však zjevné, že vedení hodlá učinit vše pro to, aby k oněm krokům nemuseli sáhnout. Jsem už znechucen z veškerého pokrytectví, konfabulace, bezprecedentního obviňování a překrucování skutečností, třeba o bojkotu, o údajném násilí, z řečí tom, jak nám to jen „nelepí“, jak je třeba být trpělivý, že ono si to sedne.

Jediný, kdo si sedne, budou v pátek stovky vsetínských fanoušků, kterým náš klub umožnil nakoupit si vstupenky i na sezení mimo sektor hostů (!) poté, když v tichosti zrušil vlastním permanentkářům (!) přednostní právo na nákup vstupenek na atraktivní zápas. Jen proto, aby byla větší jistota, že se „naplní kasa“. Klub a vedení se prezentují jako vstřícný subjekt, který si hýčká věrné fanoušky. Permanentkáře bychom za věrné považovat mohli, když neváhali jednorázově zaplatit klubu nemalou částku. A já se ptám: co byste vy nejvěrnější vzkázali svému klubu, který by vás takto zradil, navíc před zápasem proti největšímu rivalovi? Kdekoliv jinde by už jen za toto vtrhl rozlícený dav do kanceláře managementu a sežral by tam všechny chlebíčky z VIPky. Ale tady jsme hodní. Tady je jen bojkot. Tak se tedy nahlas k bojkotu přidávám. Nepůjdu na Vsetín.

Během repre pauzy vedení klubu promarnilo jedinečnou příležitost, jak to celé ukončit, vyměnit trenéra a s úctou složit funkce. Stávající trenér pan Srdínko údajně nabídl rezignaci, pan Pravda ji ovšem nepřijal. Vše je v pořádku, důvěra trvá, jede se dál. Ano? Kolik že to proher má za sebou pan Srdínko, který sám uznal jako chlap, že se mu nepodařilo tým nastartovat, za což má můj velký respekt? A kolik proher měl pan Říha? Proč byl vyměněn, až když se týmu začalo dařit? A proč tak najednou, bez řádné náhrady? Otázky, které si kladu nejen já. Že to vidím příliš jednoduše? Ano, jsem fanoušek, ne bafuňář. Současné vedení to schytává i za ta minulá, ale právě proto protestuji. Jednou z forem protestu je bojkot. A tak se přidávám. Nepůjdu na Vsetín.

Klub se vymezuje proti násilí, přičemž obviňuje na základě neověřených údajů. Klub není schopen koncepčně nakupovat posily. Klub si neváží vlastních fanoušků. Klub porušuje svá vlastní interní nařízení. Proto vztyčuji prst – zatím jen ukazováček a ne prostředníček – a adresuji přímo klubu, potažmo představitelům: takhle tedy ne!

Proto – a nejen proto – nepůjdu v pátek na Vsetín. Nebudu bubnovat. Nikdo z nás nebude bubnovat. Nebude megafon, nebude spíkr, nebudou chorály. Zvykejte si. Potrvá to ještě dlouho. Někteří už mě prosili, že aspoň na ten Vsetín ať dojdu fandit a bubnovat. Ale to nejde. Když bojkot, tak se vším všudy. Nemůžete přece chtít bojkot light. To bychom byli pěkní pokrytci. Právě to, že bude bojkot i na derby se Vsetínem, je rázná odpověď všem, že to myslíme vážně. Líbí se vám zápasy bez bubnů, bez zkušeného spíkra (respekt tomu, kdo to teď provizorně přebírá), bez pořádných chorálů? Mně tedy ne. Chci zpět. Ale zatím nemohu.

Bojkot neskončí, dokud vedení nezmění svá stanoviska a nezačne rázně konat. Začíná se tu hrát špinavá hra a to se mi nelíbí. O to víc nehodlám ustoupit! Takže lidi, podpořte bojkot a můžete-li, nechoďte na hokej. Je to zcela na vás, nikdo vás nenutí. Když přijdete, je to vaše volba a každý to musí respektovat. Bude těžké vzdát se hokeje, ale já se ho vzdal, ač velmi nerad, s nadějí, že se zas všichni do kotle vrátíme a o to víc budeme fandit. Pomozte. Z dosud učiněných kroků na sociálních sítích je zřejmé, že si vedení zlínského hokeje velmi dobře uvědomuje, jak moc je zlínská hokejová veřejnost už naštvaná. Jo, a za rok jsou tu volby. Dobře si zapamatujte, kdo dostal zlínský hokej tam, kde je teď. P. S. Je třeba ještě dodat, že s hráči jsme v kontaktu, naše stanovisko a názory jsme jim řekli. I oni nám k tomu řekli své. Některé věci však musí zůstat v kabině.

BOJKOT

Bohužel, je to tak. Nejprve chceme poděkovat za obrovskou podporu a mandát, který jste nám projevili v komentářích na FB a dalších sociálních sítích. V tak krátké době sehnat podporu více než 700 lidí byť „pouze“ virtuálně, je skvělé. Je zjevné, že zlínský hokej stále zajímá spoustu lidí a to je moc dobře. Tedy k věci.

Dnešní schůze se zúčastnili trenéři Srdínko, Sedlák a Kapuš, dále GM p. Pravda, zaměstnanci marketingu, bezpečnostní manager a k tomu dalších 20 lidí z řad fanoušků. Na úvod následoval asi dvacetiminutový monolog p. Pravdy, ve kterém se vyjádřil ke všem našim požadavkům. První dva body byly zamítnuty. Současní trenéři tak mají důvěru. Třetí bod (odprodej podílu města) není možné vyřešit bez souhlasu dalších majitelů, dlouhodobě se to údajně řeší. Výsledek (nic nového) vidíme sami.

Jednoduše řečeno, našim požadavkům nebylo vyhověno a co víc, pořád se jede ta stejná písnička dokola: hráčům to nelepí – trenér si mužstvo nemohl vybrat osobně – sledujeme trh s hráči a tak dále a tak dále… Téměř vše jsme v podobných verzích slyšeli na předchozích schůzkách a jsme rádi, že si to mohli vyslechnout i další fanoušci. Nezbývá nám tedy nic jiného než vyhlásit bojkot aktivního fandění na všech zápasech ,,A” mužstva do odvolání. Tímto jasně říkáme, že problém není pouze ve vedení našeho klubu. Máme i značné výhrady k přístupu hráčů nosících žlutomodrý dres – takhle se za Zlín totiž nebojuje! Doufáme, že si všichni, sponzory počínaje a vedením konče, všimnou, že pohár naší trpělivosti už dávno přetekl a že není možné donekonečna někomu něco slibovat a následně přehazovat vinu jeden na druhého. Toto vše není záležitost pouze tohoto vedení, ale i těch předchozích – včetně nejrůznějších zákulisních bojů, politikaření a businessu…

Další postupy budeme řešit vnitřně mezi členy spolku. Nikomu samozřejmě nic nezakazujeme. Je na každém z Vás, jak se k dané situaci postaví. Už předtím jsme slyšeli mnohokrát, a to i dnes na schůzce, jak moc máme být jednotní. A to my jsme – chceme klub, který bude vědět, kam míří, bude mít plány do budoucna a bude řízen profesionály na všech postech. Děkujeme všem, i ostatním přítomným fanouškům pozvaným klubem, včetně členů HFC, jejichž dotazy a připomínky byly věcné a trefné. Mnohdy se názorově neshodneme, ale co se týče zlínského hokeje, klubu, jeho fungování, současnosti, budoucnosti, všem nám jde o to stejné. Delší podrobný rozbor dvouhodinové schůze, jejíž rozsah témat byl opravdu velký, si necháme na později. Už nyní však víme, že některé informace, které máme, jsou v rozporu s tím co jsme dnes na schůzce slyšeli. Obrázek si udělejte sami.

Takže ještě jednou díky za podporu! Nekončíme, pamatujte, že vedení a hráči se mění – fanoušci zůstavají! Za zlínský hokej!

VÝZVA

Výzva pro podporu Žlutomodrých na jednání s vedením klubu!

Čtěte až do konce!

Ahoj, Ševci. Jako nejspíše drtivá většina z Vás nelibě neseme výsledky našich hokejistů. To, že jsme se po delší době rozhodli vydat nějaké vyjádření, ovšem neznamená, že jsme se o dění nezajímali. Spíše naopak, situaci vnímáme dlouho a vlastně jsme jen čekali, co bude. S některými změnami nemusíme sice souhlasit, ale pokud nejsou fatální, je potřeba vždy řešit věci s rozvahou a někdy i počkat, jak čas odkryje všechny karty. Ten čas nastal a my vidíme to, co jsme vidět a vědět nechtěli. V žádném případě bychom po minulé sezóně nečekali tak ostudné výkony a vlastně všechno to okolo.

Začněme až u výměny trenéra Říhy, čemuž jsme nerozuměli a o několik dní později jsme si na jednání s panem Pravdou chtěli nechat vysvětlit důvod. Bylo nám řečeno, že musíme pochopit, jak funguje rozhodování v klubu, co GM dělá a jakou v tom mají roli majitelé. Že měl M. Říha neuspokojivé výsledky, takže majitelé rozhodli a proto byl tedy odvolán. Po našem ostrém zhodnocení kvalit jeho nástupce jsme slyšeli, že se s nějakými dalšími trenéry jedná, ale není nic jisté. Dále jsme vyslechli námitku, že p. Srdínka neznáme, ani jeho práci a tak bychom mu měli dát prostor. Výsledek vidíme nyní. Všechny kuloární informace včetně výměn trenérů a různých trejdů si z mnoha důvodů raději necháme pro sebe.

Tento čtvrtek jsme se pokusili znovu otevřít komunikační cestu, už napřímo s GM, s lidmi z marketingu se vší úctou v tomto směru nemá cenu nic řešit. Při telefonickém rozhovoru s GM se již vkrádá myšlenka na nutnost osobního setkání, jež se následně domluvilo na páteční 16. hodinu. Bohužel nám bylo tentýž večer oznámeno jinou osobou z klubu, že se zmiňovaná schůzka mezi čtyřma očima neuskuteční. V úterý však má být schůzka fanoušků, jelikož se údajně ozvali nějací další fanoušci včetně zástupců z HFC (původní zlínský fanklub). Což bylo divné, jelikož se fanklub už nějakou sezónu schůzek s vedením klubu aktivně neúčastní. To se také potvrdilo, jelikož zástupce z HFC nám sdělil, že on žádnou schůzku nepožadoval. Bylo mu však oznámeno, že bude schůzka a má tam dojít…

To jen dokresluje to, co jsme se dozvěděli z tiskové konference, odkud víme, že v pátek byl meeting, který měl hráče nastartovat. Místo toho hráčí hráli bez nasazení a ochoty zabojovat. Za dobu, co vedeme kotel, je pan Pravda asi sedmým GM. Jsme tu už celkem dlouho a nikdo nám nemůže tvrdit, že jsme doteď nestáli za klubem v nejtěžších chvílích. Nyní nás to však už opravdu nebaví. Tím spíše, když vidíme, že to nebaví ani ty hráče. V rozhovoru s panem trenérem Říhou jsme byli ubezpečeni, že rád pomůže a vrátí se, pokud bude mít možnost, ale není to zcela na něm.

Proto teď potřebujeme Vaši pomoc, jelikož toto úterý 30.1. půjdeme na jednání a můžeme mluvit pouze za členy našeho spolku. Aby měla naše slova větší mandát, můžete nás při jednání podpořit v komentářích, kde napíšete text: "souhlasím a podporuji”. Zde jsou body, které chceme na jednání s klubem přednést:

  1. Požadujeme odvolání aktuálních trenérů a jelikož všichni ostatní oslovení trenéři odmítli, naskýtá se následující řešení dle bodu 2.
  2. Požadujeme návrat Miloše Říhy do funkce hlavního trenéra, včetně navrácení jeho asistentů a také navrácení jeho pozice sportovního manažera, minimálně do konce této sezóny.
  3. Žádáme vlastníky klubu o zahájení jednání o prodeji 20% podílu města Zlína dalším spoluvlastníkům, především společnostem TRINITY BANK a.s. a Samohýl Motor a.s.

Osmým rokem chodí zlínští fanoušci na hokej, který jde kvalitou níž a níž. Osm let se začíná něco dít až po Vánocích nebo vlastně vůbec a čeká se na zázrak. Říkáme DOST! V případě, že neuvidíme dostatečnou snahu k řešení nejen těchto problémů, nezbyde než naši účast na aktivní podpoře A týmu vynechat až do odvolání.

Informace ze schůzky dáme samozřejmě ven co nejdříve.

Děkuji za podporu.

Miroslav Bednařík

předseda výboru

Žlutomodří z.s.

Výjezdy na Vsetín

Výjezd se prodává jako balíček – doprava autobusy (200 Kč) + vstupenky do sektoru hostů (300 Kč) + výjezdové tričko (200 Kč). Celková cena je 700 Kč

HLAS SE DO ZPRÁV NA FB NEBO NA E-MAIL zlutomodri@zlutomodri.cz

Peníze posílejte výhradně na účet: 2101464081/2010

Do zprávy pro příjemce napiš:

Jméno, telefon, sobota / neděle nebo oba dny a velikost trika.

Příklad: Jan Novák, 123 456 789, oba dny, XL

Sraz v sobotu i neděli: 15:00 hod. před Zimním stadionem Luďka Čajky

Kdo pojede oba dny tak platí jen jedno triko – tzn. –200 Kč v neděli (celkem za neděli 500 Kč).

PTÁME SE NA BUDOUCNOST ZLÍNSKÉHO HOKEJE PO VOLBÁCH!

Zdar Ševci!

V minulých týdnech jsme požádali strany a hnutí kandidující do zastupitelstva města Zlína, o odpovědi na několik našich otázek. Pro nás, fanoušky zlínského hokeje, je budoucnost klubu podstatné téma. A jelikož město Zlín vlastní 49% hokejového klubu Berani Zlín, s. r. o. a je vlastníkem zimního stadionu Luďka Čajky, ve volbách si tím pádem budeme volit ty, kteří následující volební období budou rozhodovat nejenom o hokeji, ale i celkové podpoře sportu v našem městě.

Celé odpovědi:

https://drive.google.com/…MpengNWTyZGF?…

Děkujeme všem za odpovědi, kandidujícím přejeme hodně zdaru a nám pokud možno dobrý výběr!

STAN a SPD neodpověděli..

  Kdo za vás řeší sport? (Hokej i ostatní)
Piráti Jiří Jaroš – krajský radní pro sport, dříve profi fotbalista, funkcionář – představenstvo Fastav, spolupráce s UTB obor „Sportovní marketing“, dlouhodobý fanoušek Ševců a návštěvník ZSLČ
Zlín 21 Nejde o konkrétní jména, ale o nastavení funkčního systému
ANO Jiří Korec, případně Tomáš Krajíček (člen dozorčí rady Berani Zlín s.r.o.)
KDU+TOP09 Robert Hamrla (neúspěšný kandidát na GM klubu navržený městem), případně Petr Venený, funkcionář fotbalového klubu Mladcová a člen sportovní komise Rady města Zlín
Rozhýbejme Zlín Pánové Nepimach, Vyplel, Okál a Novák – všechno lidé co se v prostředí sportu dlouhodobě pohybují
Zlín sobě Zdeněk Melichárek, ředitel Ústavu tělesné výchovy na UTB
STAN bez reakce
ODS Pánové Goláň, Foukal, Kotala, Chludil, Chalánek – všichni se ve sportovní problematice orientují. P.Chalánek působil jako manažer hokejového klubu v Olomouci
SPD bez reakce
   
  Prodat městský podíl v klubu?
Piráti Hned
Zlín 21 Je to vhodná alternativa, musí se ale vyřešit mládež a fungování sportovišť
ANO Ano, pokud zájemce zajistí finančí budoucnost klubu
KDU+TOP09 Prodat, ale ne pod cenou a zájemce musí mít dlouhodobou vizi
Rozhýbejme Zlín Ano
Zlín sobě Ano
STAN bez reakce
ODS Ano, město má být v roli podporovatele bez majetkové účasti
SPD bez reakce
   
  Podpora A-týmu na druhou půlku sezóny (rok 2023)
Piráti Snížit původní roční plnění 16 mio na polovinu
Zlín 21 Je to věc další analýzy, ale klub nemůže zůstat v roce 2023 bez podpory města
ANO Stejně jako v první půli sezóny
KDU+TOP09 Věříme, že nové vedení klubu si zajistilo financování na celou sezónu. Není možné, aby rozpočet klubu stál a padal na rozhodnutí města
Rozhýbejme Zlín Stejně jako v první půli sezóny
Zlín sobě Stejně jako v první půli sezóny
STAN bez reakce
ODS Výše podpory musí být stanovena s určitou mírou spravedlnosti a férovosti k ostatním sportům. V případě prodeje podílu nastane jiná situace a postavení města se zásadně změní.
SPD bez reakce
   
  Názor na půjčku klubu (4 mio zablokované v Sberbank)
Piráti Jsme pro, jde to i na mládež
Zlín 21 Půjčku jsme podpořili
ANO Rada města byla neutrální (ani pro, ani proti). Naši zastupitelé byli pro.
KDU+TOP09 S ohledem na mládež a krasobruslení jsme půjčku podpořili, byť není zcela obvyklá
Rozhýbejme Zlín Byli jsme pro
Zlín sobě Podpořili bychom (nejsme v zastupitelstvu)
STAN bez reakce
ODS Debata o půjčce na radě byla, ale nebyl jednoznačný výsledek. Abychom se vyhnuli jakýmkoliv spekulacím, že rozhodování je ovlivněno výběrem generálního manažera, materiál jsme postoupili na zastupitelstvo bez rozhodnutí. To celkem jednoznačně půjčku podpořilo.
SPD bez reakce
   
  Rekonstrukce zimního stadionu
Piráti Chtěli jsme ji když to ekonomicky šlo. Nyní je strop 50–60 mio
Zlín 21 Naši zástupci byli v komisi pro rekonstrukci. Budeme se snažit zajistit provoz i modernizaci. Externí financování je ale pro velkou rekonstrukci nezbytné
ANO Stále chceme externí finance pro velkou rekonstrukci, finance na menší opravy modernizace od města zachováme
KDU+TOP09 Víme, že stadion je v mnoha ohledech na hranici havarijního stavu. Externí financování bude nutné, dílčí udržovací opatření na základě doporučení odborníků
Rozhýbejme Zlín Od roku 2019 jsme podporovali stavbu NOVÉ haly. Samozřejmě i rekonstrukce ZLSČ na multifunkční halu dává smysl
Zlín sobě Je nutné externí financování
STAN bez reakce
ODS Podporovali jsme „velkou“ rekonstruci s externím financováním. Aktuální stav je, že extraligu nemáme, dotaci jsme nedostali, zůstala jen potřeba víceúčelové haly. Otázkou však je, jestli tuto roli má plnit zimní stadion. Je to nová realita, kterou bude řešit nové zastupitelstvo.
SPD bez reakce

DALŠÍ VYJÁDŘENÍ ŽLUTOMODŘÍ Z.S. K AKTUÁLNÍ SITUACI A VÝBĚRU GENERÁLNÍHO MANAŽERA KLUBU!!!

Poslední měsíce jsme sledovali práci zlínských radních, členy zapsaného spolku Berani Zlín a dalšího spolumajitele hokejového klubu, firmu PSG. Bohužel, výsledek jejich práce všichni známe. Tak jako i vy sledujeme a hltáme články, které se objevují v médiích. Některé z nich jsou až pobuřující, některé bohužel zavádějící.

Každopádně, i když jsme se nijak nepodíleli na výběru nového generálního manažera a byli jsme přizváni jen na jednu krátkou konzultaci od člena zastupitelstva, alespoň jsme se aktivně snažili získat co nejvíce informací o tom, co se děje.

Bohužel, celá tato taškařice o výběru nového GM byla podle našeho názoru od začátku odsouzena k nezdaru a takzvaná transparentnost, které mělo být dosaženo, se proměnila v totální frašku, která v důsledku ještě více poškodila klub jako celek.

Aktuálně se tedy nabízí vyhlášení totálního bojkotu fandění zlínskému hokejovému klubu, různé výzvy fanoušku o nekupování permanentek atd., jelikož stále nebyly naplněny požadavky naší petice, kterou podepsalo přes 1,5 tisíce lidí. Což by samozřejmě bylo pro nás nejjednodušší řešení, ale vlastně by se tím mnohé nevyřešilo. Spíš by to byl takový poslední hřebíček do rakve hokejovému klubu. K takovému řešení tedy zatím nehodláme přikročit.

Aktivně přebíráme iniciativu a včerejším dnem jsme již zahájili dialogy. První přišel na řadu pan Tomáš Valášek, prezident Berani Zlín, z.s. Další dialogy budou následovat. Naší snahou bude změnit celkové fungování klubu a aktuální vztahy napříč všemi, kterých se tato situace týká. Budeme prosazovat, aby zástupci fanoušků byli součástí klubu, měli lepší přístup k informacím, aby byli více než jen dalším partnerem do počtu, a aby znovu pomáhali budovat slávu a prestiž zlínského hokejového klubu. Meze naší trpělivosti již byly dávno překročeny. Další postup bude tedy takový: pokud zde nebude jasná dohoda se všemi spolumajiteli o kompetencích v klubu, nebude-li vytyčena jasná strategie klubu do začátku hokejové ligy, nebudeme se pro začátek aktivně podílet na tom, co nám jde nejlépe, tedy fandění na našem domácím stadionu Luďka Čajky ve Zlíně.

Žlutomodří, z.s.

VYJÁDŘENÍ ŽLUTOMODŘÍ Z.S. K AKTUÁLNÍ SITUACI A VÝBĚRU GENERÁLNÍHO MANAŽERA KLUBU!!!

Vážení fanoušci zlínského hokeje,

Po delší odmlce nadešel čas se znovu připomenout!

Z role diváka jsme v mediích sledovali aktuální změny a posily, které míří do našeho klubu a honosná slova o postupové sezóně 22/23. Což v nás probouzí špetku optimismu. Avšak je potřeba si připomenout, jak jsme podobná prohlášení slyšeli před minulou sezónou, po které následoval sestup. Absolutně odmítáme argument, že sestup je zapříčiněn jednou nepodařenou sezónou, jednalo se o systematický odchod z Extraligy, jelikož i předcházející sezóny dopadly zcela pod očekávání.

Je pro nás zarážející, že současné vedení se snaží nechat všechno vyšumět do ztracena, tisíce naštvaných fanoušků jsou jim u prd.. absolutně si nás neváží, už se tím ani netají protože, nemají absolutně žádnou snahu s námi komunikovat.

Jen pro připomenutí několik málo faktu vedení z nedávné minulosti:

  • Vedení se veřejně nevyjádřilo k sestupu, odmítali rozhovory do medií
  • Nikdo z vedení se neomluvil fanoušků za sestup
  • Nevyjádřili se k Petici za očistu zlínského hokeje, která měla přes 1,5tis podpisů

Aktuálně probíhá výběrové řízení na pozici našeho nového GM a je potřeba znovu nahlas říci že:

  • Nebudeme klub podporovat, pokud bude někdo ze současného vedení pokračovat v řízení hokejového klubu
  • Chceme, aby nový GM převzal zodpovědnost a práci vykonával na plný úvazek a sám si sestavil tým svých spolupracovníků, kteří se mu budou zodpovídat.

Dále deklarujeme novému GM, který bude splňovat naše podmínky, maximální možnou spolupráci a naši pomocnou ruku a podporu v budování silného prestižního klubu, jenž bude mít znovu za cíl postoupit a následně se umisťovat na nejvyšších příčkách extraligy! Klub může být jen tak silný, jak věrné, jednotné a početné fanoušky má za sebou!

Žlutomodří z.s.

PETICE ZA OČISTU ZLÍNSKÉHO HOKEJE

Vážení fanoušci a podporovatelé hokejového Zlína,

Už dávno nastal čas změnit strategii klubu, žádáme vás o přečtení níže přiloženého textu, který jsme odeslali vedení zlínského klubu a zastupitelům města. Jestliže souhlasíte připojte svůj podpis k petici.

https://www.petice.com/…skeho_hokeje

Na neděli chystáme shromáždění, které se bude konat před zápasem s Brnem a o kterém budeme ještě informovat.

Dneškem začíná boj za očistu zlínského hokeje!

Společně za Zlín!

#zazmenu

Jedeme fandit na házenou ...

Hej Ševci, jdeme fandit na házenou! Již tuto neděli se ve Zlíně uskuteční reprezentační zápas našich žen proti Chorvatsku a zlínští fanoušci se rozhodli vytvořit aktivně fandící sektor. Z důvodu omezené kapacity pište o vstupenky na e-mail zlutomodri@zlutomodri.cz

P.S. Neváhej a pojď si zlepšit svou fanouškovskou náladu na ženskou házenou 😉