REPORT ZLI:SPA (4:1) - 18. ledna 2020

 22.1.2020   Dawe

O tom, že se bude vyvěšovat dres Petra Lešky, víme díky výborné komunikaci s klubem dostatečně dopředu. Téměř ihned je také vymyšlen hlavní motiv chorea – plachta, na které chceme zobrazit tohoto hráče v jeho typické pozici za brankou. Motto celého chorea chceme trochu odlehčit, protože různých děkovných prezentací bylo v poslední době celkem dost. Nápad použít „kanadské body, kurva“ tak sedí jak prdel na hrnec. Návrh je ještě potřeba vytvořit ve Photoshopu, vhodnou fotku Lešky totiž není vůbec snadné objevit.

Co bohužel nesedí, je věc, která nás dlouhodobě trápí: nemáme vhodné prostory pro tvorbu. To nás samozřejmě dost limituje a tak s malováním začínáme až víkend před zápasem. Počasí je naštěstí vcelku dobré a není pod nulou. I tak je to ale zážitek… Během víkendu máme hotovou většinu plachty a zbytek nápisů si necháváme až na den před hokejem.

Je nám jasné, že bude plno a tak si pohráváme s myšlenkou pomocí fólií opět udělat celostadionové choreo. Tribuny na Čajkárně nedovolují moc kreativity a tak se rozhodujeme, že to tentokrát uděláme trochu víc do žluta.  Padá nápad, aby se do příprav chorea po delší době zapojili i další fanoušci. Někteří z nás sice příliš nevěří, že by se jich zapojilo tolik, aby nám to pomohlo, ale i tak jdeme s prosbou o pomoc ven.

V den srazu přicházím pět minut před dohodnutou dobou k zimáku a už z dálky vidím početnou skupinku lidí, super. Nakonec se nás schází lehce přes 20 a chvilkami nám vypomůže i markeťák klubu… Práce jde rychle od ruky: za hodinu máme fólie na celém sezení včetně skyboxů a zbývá stání, u kterého dobře víme, že to bude na delší dobu. Za další dvě hodinky máme kompletně hotovo. Ke konci už sice někteří odchází, ale i tak vám všem, co jste dorazili, ještě jednou MOC DĚKUJEME! Bez těchto lidí by to neklaplo.

V den zápasu se ještě dozvídáme, že někdo rozházel část fólií v jednom sektoru. Vše tedy včetně klubových sedadel ještě těsně před zápasem opravujeme. Prezentace se po ceremoniálu naštěstí roztahuje tak jak má a v rámci možností, co máme, jsme spokojení. Do karet nám hraje i výsledek a hra po první třetině, kdy se několik lidí vydává s kasičkou na výběr prostředků na další tvorbu. Fanoušci jsou vstřícní, naše tvorba a fungování se jim líbí a tak jsou kasičky slušně zaplněny. Jako perličku uvedeme, že přispěl i Čája 😊


Všem za tuto podporu děkujeme.

Celkem se vybralo 22 014 Kč, 18.52 Euro a jedna stravenka v hodnotě 80 Kč.

Fandění je takové klasické, když je plný dům a lidi se bojí o výsledek, ale celkem to jde. Tuto sezónu šlo fandění určitě zas o krůček nahoru, jen tak dál. Z Prahy přijíždí bus hostů + auta, na jejich poměry u nás jde o rekordní počet v základní části, avšak slyšet jdou snad jen před zápasem, kdy pořvávají na naši legendu. Doneslo se k nám info, že jim nebyly puštěny balónky z důvodu, že by mohly skončit na ledové ploše. Tyto nesmyslné zákazy odsuzujeme, bohužel na něco ty páky jaksi nejsou. Na druhou stranu, hosté vědí, kam zajít a komu napsat, aby dovnitř ty věci dostali.

Celkově se jednalo o povedený zápas se vším všudy. Pozitivní je určitě to, že naši hokejisté konečně dokáží zvítězit při vyšší návštěvě, dlouho tomu tak nebývalo. Do konce základní části už moc zápasů nezbývá, pojďme si to na té tribuně užít a nechme se překvapit, jak to všechno dopadne.

Výjezd Hradec!

 14.1.2020   bibi

V neděli 19. 1. jedeme na výjezd do Hradce. Sraz 11:00 hod. u ZSLČ, odjezd 11:30. Cena za dopravu 450 Kč. Cena se při plném buse sníží!

PŘIHLAŠOVÁNÍ KLASICKY DO ZPRÁV.

Brzký začátek tohoto zápasu slibuje i návrat v rozumném čase, neváhej a pojeď podpořit Zlín!

Výjezd na Kometu!

 2.1.2020   bibi

Výjezd hokejových fanoušků Zlína, na utkání do Brna. Sraz 12:30 u Zimního Stadionu Luďka Čajky, 12:45 odjezd, cena i s lístkem na hokej je: 430 Kč, pro členy Žlutomodří z.s. 400 Kč. Platba při odjezdu, případně při pátečním utkání proti Pardubicím u stupínku pro spíkra. Lístky do sektoru hostů pro náš autobus jsou zarezervované!

Přihlašování do zpráv na fb: https://www.facebook.com/…odri.spolek/ případně zlutomodri@zlutomodri.cz (piště počet lidí, e-mail a tel. číslo)

Pro ty co nejedou s námi autobusem a chtějí se dostat na hokej: Ostatní musí ke stadionu v Brně a u pokladny předložit OP, že jsou ze Zlínského kraje. Ovšem pozor, sektor hostů je malý a počet lístku omezen!

Výjezd do Hradce!

 16.10.2019   bibi

Tak a teď zase pro 3 body!

Přátele, kamarádi

je před námi nedělní utkání v Hradci Králové a protože je to ideální termín, tak není co řešit – jedeme! A nic nemění na tom, že lížeme samotné dno tabulky. Ano také nás to sere a viděli bychom náš milovaný klub spíš někde nahoře. Pevně doufáme a věříme, že tu bodovou potenci dokážou naši borci konečně otočit. Tvojí povinností, jako správného ševce, je náš tým dotlačit masivním supportem k vítězství a kurevsky potřebným 3 bodům! Na nějaké protesty nebo snad bojkoty je zatím ještě čas a doufáme že nebudou ani potřeba. Teď je spíš čas zaměřit se sami na sebe a co v největším počtu dorazit do Hradce! Letos jste se výjezdňáci moc neukázali, destinace byli sice zatím nahovno, ale ani pořádně nenaplnit sektor v Brně, je celkem trapárna. Takže hecuj sebe, kámoše, rodiče, manželku nebo třeba i děcka.. Odlej tu lepší slivovici a jedem! (V Hradci se může dýchat na stadionu a pokud budeš nalitej jak demižón, tak máš po hokeji).

Pro účast na výjezdu tudíž i cestu našim párty busem, je potřeba se dopředu přihlásit a to do zpráv na fb: https://www.facebook.com/…odri.spolek/ nebo na e-mail zlutomodri@zlutomodri.cz (piště počet lidí, e-mail a tel. číslo).

Cena za dopravu je směšných 350 Kč! Sraz 12:15 u zimáku!

Děkovačka KOM-ZLI 06.10.2019

 7.10.2019   bibi

Děkovačka v Brně po neskutečném průběhu zápasu a celkovém výsledku 0:7 pro Ševce …

Děkovačka ZLI-PCE 04.10.2019

 7.10.2019   bibi

Děkovačka po prvním vítězství v sezóně 2019/2020.

Zdroj: Zlínský deník – Hejtmánek

Výjezd na Kometu!

 30.9.2019   bibi

Výjezd hokejových fanoušků Zlína, na utkání do Brna.

  • sraz 14:45 u Zimního Stadionu Luďka Čajky
  • odjezd 15:00
  • cena i s lístkem na hokej je: 420 Kč
  • pro členy Žlutomodří z.s. 390 Kč
  • platba při odjezdu, případně při pátečním utkání proti Pardubicím u stupínku pro spíkra

Přihlašování do zpráv na fb: https://www.facebook.com/…odri.spolek/ nebo na e-mail zlutomodri@zlutomodri.cz (piště počet lidí, e-mail a tel. číslo).