Ševci pomáhají - Předání sbírky!

Dneškem vyvrcholila naše akce „Sbírka pro trojčátka“, z celého srdce děkujeme všem štědrým dárcům, kteří se podíleli na akci, jak darováním příspěvků na účet, tak i dražbami hokejky a dresu a konečně i nákupem roušek. Další dík posíláme do obou kabin.

Rodince Hráčkových jsme předali neuvěřitelných 30 000 Kč a i díky našemu příspěvku holčičky budou moci navštívit neurorehabilitační pobyt v Piešťanech, který je obrovsky posouvá kupředu. Součástí návštěvy bylo i milé popovídání s rodiči, velmi obdivujeme jejich bojovnost a pracovitost, denně se holčičkám usilovně věnují. Odpoledne jsme zakončili pyro show, která byla velkým zážitkem pro celou rodinu.

Ševci pomáhají - Roušky!

Třetí a poslední fáze výběru financí pro trojčátka!

Rozhodli jsme se celou sbírku podpořit prodejem roušek, z nichž veškerý zisk půjde holčičkám.

cena: 150 Kč/kus

Prodejní místo:

 • Dnes (pondělí 21. 12.) náměstí Míru Zlín, „pítko“ u stromů uprostřed náměstí 17:00–18:00 hod.
 • Zítra (úterý 22. 12.) náměstí Míru Zlín, „pítko“ u stromů uprostřed náměstí 17:00–18:00 hod.

Stále také můžete posílat libovolné příspěvky na transparentní účet 2101464081 / 2010

Ševci pomáhají - Aukce!

Pokračujeme s výběrem financí pro trojčátka!

Další možností jak můžete podpořit naši sbírku jsou aukce originálních předmětů zlínských fotbalových a hokejových hráčů.

Konkrétně se jedná o dres Tomáše Poznara a hokejku Jakuba Šlahaře s podpisy hráčů. Aukce končí v neděli a veškerý její výtěžek poputuje na zmíněnou sbírku (další info v předchozím příspěvku na zdi).

Podpoř dobrou věc a zároveň si udělej radost originálním dárkem!

https://aukro.cz/…n-6979863627?…

https://aukro.cz/…n-6979853183?…

P.S. Posíláme naše díky do obou zlínských kabin za věci do dražby a za finanční příspěvky do sbírky

Ševci pomáhají - Připoj se i Ty!

Ševci, dnes to bude delší čtení, ale pokud chcete udělat dobrý skutek, tak čtěte.

Sbírka pro trojčátka.

My, fanoušci hokejového a fotbalového Zlína, jsme se rozhodli, že bychom rádi podpořili rodinu, jejíž osud nás oslovil a i velmi zasáhl. Ti, kteří jste se zúčastnili Benefičního fotbalového utkání na Baťově 25. 12. 2019 pořádaného odchovancem Zlína Jakubem Jugasem, tento příběh již znáte a těm ostatním bychom ho rádi povyprávěli. Jelikož nyní nám současná doba plná omezení nedovoluje uspořádat jakoukoliv sportovní benefiční akci, rádi bychom pomohli alespoň virtuálně a vybrali peníze tam, kde se domníváme, že jsou nejvíce potřeba.

Příběh holčiček očima maminky Hany Hráčkové. V únoru 2017 se nám předčasně narodila trojčátka – holčičky Viktorka, Amálka a Žofinka. Holčičky se narodily nečekaně v pátém měsíci těhotenství a přinesly si na svět řadu vážných zdravotních obtíží. Po narození byly díky zdravotním komplikacím rozvezeny do různých neonatologických center na Moravě. Prošly si řadou operací a trvalo 8,5 měsíce, než jsme byli všichni pohromadě doma. Od té doby stále bojujeme. Holčičky budou mít v únoru 4 roky. Bohužel ani jedna nechodí. Jedna leze, dvě se zatím plazí, ale my neztrácíme naději. Každý den pravidelně cvičíme. Kdyby nebyla „doba covidová“, tak bychom pravidelně jezdili na rehabilitace a také by k nám domů pravidelně jezdila soukromá fyzioterapeutka. Bohužel doba, je jaká je, a veškerá rehabilitace je tak na mamince. Moc nám pomáhají neurorehabilitace. Protože je potřebujeme všechny tři, jeden 14 denní pobyt nás vyjde na 200–250 tis., takže je velmi obtížné tolik penízků sehnat. Každý takový pobyt nás neuvěřitelně posune a dává nám naději, že se na ty naše nožky jednou postavíme. Děkujeme, že nám pomáháte plnit naše sny.

Prosíme tedy všechny malé i velké Ševce, kteří mají srdce na správném místě, o dobrovolný příspěvek na transparentní účet 2101464081/2010 (https://tinyurl.com/sevcipomahaji). Do poznámky uveďte heslo „Sbírka pro trojčátka“.

Veškerý výtěžek této akce bude předán rodině těsně před Štědrým dnem. Děkujeme Vám. Sdílejte a podporujte!

Ultras Zlín a Žlutomodří

Energie pro Baťovku

„Jádra zlínských hokejových a fotbalových fanoušků se spojila a předala materiální pomoc ve výši 15 000 Kč na tzv. "covidová oddělení“ Krajské nemocnice Tomáše Bati. Děkujeme všem, kteří přispěli!

P.S. Před Vánoci máme v plánu ještě jednu dobročinnou akci, do které se bude moci zapojit každý z Vás.

NA VŠECH FRONTÁCH SPOLEČNĚ ZA ZLÍN!

Zbývající velikosti triček ...

Níže v tabulce uvádíme velikosti triček, které je možné ještě možné objednat. Jak objednávat:
 • Do zpráv na na fb: https://www.facebook.com/…odri.spolek/ nebo na email zlutomodri@zlutomodri.cz
 • Napiš počet kusů, velikosti a variantu
 • Po objednání můžeš okamžitě platit na náš transparentní účet: 2101464081/2010
 • Do zprávy pro příjemce připiš tvoje jméno, jestliže odejde platba z jiného účtu
 • Cena trika 390,– Kč
 • Pokud to budeš chtít poslat poštou, tak poštovné a balné je +100,– Kč
 • Preferujeme platbu na účet, pokud nemůžeš jinak tak dojdi ke známým lidem a peníze předej osobně
 • Za objednané považujeme pouze zaplacené triko
 • Koupí podporuješ naši další tvorbu
CLASSIC
S M L XL XXL XXXL
SLIM
M L XL XXL
DÁMSKÉ
M L XL

Objednávky na nové triko!

Spouštíme objednávky na zbrusu nové triko pro všechny žlutomodré fanatiky. Design trika a i jeho samotnou kvalitu jsme zas posunuli o level výš.

Jak objednávat:

 • Do zpráv na na fb: https://www.facebook.com/…odri.spolek/ nebo na email zlutomodri@zlutomodri.cz
 • Napiš počet kusů, velikosti a variantu
 • Varianty jsou 3: panské normal/slim a varianta pro ženy. Tabulky velikostí viz níže
 • Po objednání můžeš okamžitě platit na náš transparentní účet: 2101464081/2010
 • Do zprávy pro příjemce připiš tvoje jméno, jestliže odejde platba z jiného účtu
 • Cena trika 390 Kč
 • Preferujeme platbu na účet, pokud nemůžeš jinak tak dojdi ke známým lidem a peníze předej osobně
 • Za objednané považujeme pouze zaplacené triko
 • Koupí podporuješ naši další tvorbu

Koronavirus ruší v Česku veřejné akce, zastaví i elitní hokejové soutěže!

Po zasedání Bezpečností rady státu o tom na mimořádné tiskové konferenci informoval premiér Andrej Babiš. Rozhodnutí začne platit dnes, tj. 10. března od 18 hodin. Jde o podobné opatření, jaké zavedly také Slovensko a Itálie.

Teď je jasné, že hrát se nebude. „Svoláváme krizovou schůzku a budeme řešit plán a řešení. Nyní vám více neřeknu," uvedl pro sport.cz šéf hokejové Tipsport extraligy Josef Řezníček.

Podrobnosti zde https://hokej.cz/…teze/5047222

Díky těmto skutečnostem dnes rušíme výjezd na Moru …

Výjezd na předkolo!

Autobusový výjezd na předkolo! Cena za dopravu 150Kč (tam i zpět). Lístky si zajišťuje každý sám přes Ticketportál v prodeji od neděle 10:00 do sektoru hostů případně sektor C.

Pro oba dny pondělí/úterý platí:

 • Sraz 14:45 u zimáku, Odjezd 15:00!
 • Hlaste se do zpráv na fb: https://www.facebook.com/…odri.spolek/, případně e-mailem na zlutomodri@zlutomodri.cz (piště počet lidí, e-mail a tel. číslo)
 • Piště počet osob, přidejte tel. číslo a na který den se hlásíte!
 • Platba na místě, autobusů máme dost.. Takže se hecujte a jedem všichni!
Lístky si můžete objednávat on-line zde:https://www.ticketportal.cz/…_Berani_Zlin

REPORT ZLI:SPA (4:1) - 18. ledna 2020

O tom, že se bude vyvěšovat dres Petra Lešky, víme díky výborné komunikaci s klubem dostatečně dopředu. Téměř ihned je také vymyšlen hlavní motiv chorea – plachta, na které chceme zobrazit tohoto hráče v jeho typické pozici za brankou. Motto celého chorea chceme trochu odlehčit, protože různých děkovných prezentací bylo v poslední době celkem dost. Nápad použít „kanadské body, kurva“ tak sedí jak prdel na hrnec. Návrh je ještě potřeba vytvořit ve Photoshopu, vhodnou fotku Lešky totiž není vůbec snadné objevit.

Co bohužel nesedí, je věc, která nás dlouhodobě trápí: nemáme vhodné prostory pro tvorbu. To nás samozřejmě dost limituje a tak s malováním začínáme až víkend před zápasem. Počasí je naštěstí vcelku dobré a není pod nulou. I tak je to ale zážitek… Během víkendu máme hotovou většinu plachty a zbytek nápisů si necháváme až na den před hokejem.

Je nám jasné, že bude plno a tak si pohráváme s myšlenkou pomocí fólií opět udělat celostadionové choreo. Tribuny na Čajkárně nedovolují moc kreativity a tak se rozhodujeme, že to tentokrát uděláme trochu víc do žluta.  Padá nápad, aby se do příprav chorea po delší době zapojili i další fanoušci. Někteří z nás sice příliš nevěří, že by se jich zapojilo tolik, aby nám to pomohlo, ale i tak jdeme s prosbou o pomoc ven.

V den srazu přicházím pět minut před dohodnutou dobou k zimáku a už z dálky vidím početnou skupinku lidí, super. Nakonec se nás schází lehce přes 20 a chvilkami nám vypomůže i markeťák klubu… Práce jde rychle od ruky: za hodinu máme fólie na celém sezení včetně skyboxů a zbývá stání, u kterého dobře víme, že to bude na delší dobu. Za další dvě hodinky máme kompletně hotovo. Ke konci už sice někteří odchází, ale i tak vám všem, co jste dorazili, ještě jednou MOC DĚKUJEME! Bez těchto lidí by to neklaplo.

V den zápasu se ještě dozvídáme, že někdo rozházel část fólií v jednom sektoru. Vše tedy včetně klubových sedadel ještě těsně před zápasem opravujeme. Prezentace se po ceremoniálu naštěstí roztahuje tak jak má a v rámci možností, co máme, jsme spokojení. Do karet nám hraje i výsledek a hra po první třetině, kdy se několik lidí vydává s kasičkou na výběr prostředků na další tvorbu. Fanoušci jsou vstřícní, naše tvorba a fungování se jim líbí a tak jsou kasičky slušně zaplněny. Jako perličku uvedeme, že přispěl i Čája 😊


Všem za tuto podporu děkujeme.

Celkem se vybralo 22 014 Kč, 18.52 Euro a jedna stravenka v hodnotě 80 Kč.

Fandění je takové klasické, když je plný dům a lidi se bojí o výsledek, ale celkem to jde. Tuto sezónu šlo fandění určitě zas o krůček nahoru, jen tak dál. Z Prahy přijíždí bus hostů + auta, na jejich poměry u nás jde o rekordní počet v základní části, avšak slyšet jdou snad jen před zápasem, kdy pořvávají na naši legendu. Doneslo se k nám info, že jim nebyly puštěny balónky z důvodu, že by mohly skončit na ledové ploše. Tyto nesmyslné zákazy odsuzujeme, bohužel na něco ty páky jaksi nejsou. Na druhou stranu, hosté vědí, kam zajít a komu napsat, aby dovnitř ty věci dostali.

Celkově se jednalo o povedený zápas se vším všudy. Pozitivní je určitě to, že naši hokejisté konečně dokáží zvítězit při vyšší návštěvě, dlouho tomu tak nebývalo. Do konce základní části už moc zápasů nezbývá, pojďme si to na té tribuně užít a nechme se překvapit, jak to všechno dopadne.