Staň se členem Žlutomodrých! Hledáme právě Tebe!

Záleží Ti na svém klubu a chceš ho podpořit a poznat víc, než postáváním nebo sezením na svém oblíbeném místě? Říkáš si, že ti naši ševci by si mnohdy zasloužili bouřlivější a strhující atmosféru ze které až mrazí jak na našem domácím stadionu tak i při výjezdových akcích a to nejen až v těch nejdůležitějších zápasech play-off? Cítíš, že v tobě koluje ta pravá a bouřlivá žlutomodrá krev?

Pak jsi to právě TY, koho rádi uvítáme ve svých řadách a kdo se stane neodmyslitelným a důležitým článkem naší skupiny.

Naší prioritou je vytvořit skupinu lidí, která se bude podílet na tvorbě co nejbouřlivější atmosféry v dobách dobrých i zlých, tvořit nápaditá chorea, pořádat výjezdy plné zážitků, na které jen tak nezapomeneš. Každý zápas žlutomodrých by měla být jedna nezapomenutelná párty! Prostě tak aby naši hokejisté byli na nás stejně hrdí, jako my na ně a neustále o nás věděli, že stojíme za nimi. S klubem jsme již kontakt navázali, ví o nás a na osobní schůzce jsme si potvrdili, že obě strany chtějí spolupracovat.

Zakládající členové Žlutomodrých jsou pestrou paletou lidí různého věku, od těch starších, co pamatují ať už první extraligové finále se Vsetínem, či ještě dřívější krizové sezóny s poloprázdným stadionem, až po mladší ročníky, kteří toho také mají dost za sebou a nechybí jim ten správný zápal! Jedním z našich hlavních cílů je především výchova nové mladé generace zlínských hokejových fanoušků, která by to tu měla jednou převzít a dál posouvat naši scénu kupředu. Víme, že je to běh na dlouhou trať, ale nebojíme se toho, věříme, že se stále najde dost těch, pro které hokej nekončí příspěvkem na facebooku, ale že jsou zde i tací, kteří chtějí aby pojem „Zlínští Ševci“ dostal znovu tu správnou váhu.

Tááák a pokud jsi dočetl ty hezké kecy až sem možná se zeptáš: „A co z toho budu mít?“ Vyjasněme si to hned na začátku – u nás nedostaneš nic zadarmo, ani tě neodvezeme na výjezd za symbolické kilo, za to ti nabídneme loajální kolektiv lidí, kterým není lhostejno nejen to co se děje na ledu, ale hlavně i to co se děje na tribuně. Ale samozřejmě, že členství ve spolku nese i své výhody. V první řadě spoustu zážitků a nových kamarádů zapálených stejně jako ty do žlutomodré barvy, ať už na domácím stadionu v sektoru, nebo hlavně na výjezdech. O tom jsme se přesvědčili už v předchozích dvou ročnících, kdy se výjezdy pořádaly tak nějak „punkově“. Vždy to ale stálo za to. To, že jako člen máš své místo na výjezd vždy jisté snad netřeba připomínat. Můžeš se podílet ať už pasivně či aktivně na choreu dodávat tvůrcům chorea nápady a vůbec se v tomto víc zapojit, pokud budeš chtít… Pokud si říkáš to není nic pro mě, já mám radši svůj klid a nemám na tyto věci čas, chápeme a budeme to respektovat. Avšak počítej s tím, že každý by se nějakým způsobem měl do fungování skupiny zapojit. Pokud chceme být lepší musíme tomu něco dát, jak se říká: „Ten umí to a ten zas tohle“ – společně pak můžeme vytvořit skupinu lidí, kde si každý najde své místo, zapojí se a bude ho to bavit, o to totiž jde v první řadě.

S výrobou vlastních originálních suvenýrů se samozřejmě taky počítá. Některé už spatřily světlo světa jiné teprve na svůj zrod čekají, třeba inspirované právě tvým nápadem. Tyto věci budou primárně nabídnuty členům spolku a až poté dalším zlínským fanouškům.

Jako spolek chceme být samozřejmě finančně nezávislí na klubu či jiných institucích. Proto je důležité udržovat členství formou minimálního poplatku, který jsme stanovili na symbolických 200 Kč ročně. Chceme být maximálně transparentní a proto bude na našich stránkách zveřejněn transparentní účet se vším co k tomu náleží. Naši členové pak budou mít přístup do účetnictví. Každá koruna půjde dohledat kdy a na co padla (chorea , výjezdy, suvenýry a základní chod spolku).

Ještě než se rozhodneš se přihlásit, tak si můžeš přečíst naše <big>Desatero­.</big>

Žádost o přihlášení můžeš poslat kliknutím na tlačítko

Poslat žádost mailem


nebo ručně poslat email na zlutomodri@zlutomodri.cz. Napiš například jen „Mám zájem“, a my Ti pošleme instrukce.

Na závěr bychom chtěli říct,že jsme skupinou otevřenou všem žlutomodře smýšlejícím fanouškům, která nefunguje jen v nějaké uzavřené bublině, ale chce spolupracovat se všemi, kteří budou vytvářet tu správnou atmosféru a podporu zlínskému hokeji!

ZA ZLÍN!

za Žlutomodré: Bibi, Legenda, Džusíček, Robert a Dawe